Nagradni izlet učenika 4. razreda u Lumini centru Varaždin

Autor: Aleksandra-Maria Vuković, 15. 6. 2018.

Učenici 4. razreda naše škole i ove su godine pobijedili na natjecanju u skupljanju starih baterija, te su za svoj trud nagrađeni odlaskom 14. lipnja 2017. u Cinestar i na kuglanje u Lumini centru u Varaždinu. Vodila ih je njihova razrednica učiteljica Silvija Soldat.

U nastavku pročitajte više kako su se ludo zabavili, ali i spontano izveli plesnu točku za slučajne prolaznike u Lumini centru!

Učenici su pogledali animirani film „Leo da Vinci: Misija Mona Lisa“ uz kokice i osvježavajuće piće. Nakon filma, u kratkoj pauzi, spontano je „pao“ dogovor za ples: ako učiteljica nabavi zvučnik koji će biti dovoljno glasan za veliki prostor trgovačkog centra, četvrtaši će otplesati naučenu koreografiju na popularnu glazbu!

U trgovini elektroničkih uređaja posudili smo zvučnik (ionako je trebalo provjeriti radi li ispravno), spojili na mobitel i ples je mogao započeti. Slučajni prolaznici veselo su nas pozdravljali, cupkali s nama i pljeskali na kraju, a u prilogu možete vidjeti i kako je to izgledalo.

Nakon toga dogovoren je odlazak na kuglanje u kuglanu gdje su se neki po prvi puta susreli i okušali u kuglanju, dok su neki već dokazali da su vrlo dobri kuglači. Bilo je vrlo veselo i napeto, natjecali su se tko će srušiti više čunjića i osvojiti što više bodova. Uz puno smijeha, zafrkancije, a bit će i pokoje upale mišića, super smo se zabavili.

Zadovoljni i gladni, krenuli smo u McDonalds, gdje smo se okrijepili, zabavljali i kupili čak i poneku igračku. Na povratku smo svratili i na sladoled, jer bez sladoleda izlet ne bi bio potpun.

Hvala našim roditeljima, pratiteljima i vozačima što smo mogli ovako lijepo provesti  predzadnji dan u 4. razredu. Od škole i učiteljice rastat ćemo se na najbolji mogući način: druženjem i zabavom!

Na jesen nas čekaju nove brige u 5. razredu, a do onda ćemo se samo igrati i uživati u ljetnim praznicima.

Silvija Soldat
učiteljica 4. razreda

U nastavku pogledajte snimku spontanog plesa u Lumini centru, a pozivamo vas da pogledate i foto-prizore s fantastičnog izleta u foto-galeriji Nagradni izlet četvrtaša.

« Ožujak 2024 »