(PRED)UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE GORNJI MIHALJEVEC ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./23.

Autor: Milena Maračić, 19. 1. 2022.

Poštovani roditelji,

Osnovnoj školi Gornji Mihaljevec dostavljen je Plan upisa djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023. s popisom djece dorasle za osnovnu školu, a koje je utvrdio Upravni odjel za obrazovanje i kulturu u Međimurskoj županiji.

U prvi razred osnovne škole u školsku godinu 2022./2023. na području Međimurske županije upisuju se djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2015. do 31. ožujka  2016. godine na temelju utvrđenih upisnih područja odnosno za upisno područje Gornji Mihaljevec, kao i djeca kojoj je 2021./22. odgođen upis u prvi razred.

Kao roditelj zakonski ste dužni s djetetom proći upisni postupak koji obuhvaća ...

utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta od strane stručnog  povjerenstva.

Ukoliko ste promijenili mjesto prebivališta/boravišta, na stranicama škole nalaze se svi potrebni obrasci koje ste nam dužno dostaviti (mailom, poštom ili osobno)

Ukoliko Vaše dijete nije na upisnom području OŠ Gornji Mihaljevec, a želite dijete upisati u OŠ Gornji Mihaljevec, obavezni ste ispuniti obrazac Zahtjev za upis u školu s drugog upisnog područja.

- ukoliko više ne živite na ovome području i Vaše dijete neće krenuti u 1.razred OŠ Gornji Mihaljevec, dužni ste nas o tome obavijestiti prije (obrazac na stranicama škole) ili na sastanku pismenim putem (mail, pošta, osobni dolazak na sastanak, )

Ovim Vas putem obavještavamo da će se 1. roditeljski sastanak za upis djece u prvi razred Osnovne škole Gornji Mihaljevec za školsku godinu 2022./23. održati

17.02.2022. (ČETVRTAK) u 16:30 sati u prostorijama

OŠ Gornji Mihaljevec (pridržavajući se epidemioloških mjera)