Autor: Milena Maračić, 27. 11. 2023.

I ove smo godine organizirali tradicionalni sajam povodom blagdana svete Katarine.

Mirisi slatkih delicija prožimali su školske prostore dok su učitelji i učiteljice vodili radionice pečenja kolača uz pomoć naših vrijednih kuharica.

Sajam je bio nadasve uspješan, s mnoštvom posjetitelja koji se iz godine u godinu rado odazovu i podrže naš sajam.

Valja napomenuti kako smo, kao i prethodnih godina, uz projekt „Sveta Kata“, paralelno proveli i Unicefov projekt „Škole za Afriku“ te obilježili Mjesec borbe protiv ovisnosti kroz aktivnost „Ruksak podrške“.

Od srca zahvaljujemo svima koji su podržali našu školu dolaskom na sajam, kupnjom slastica i ukrasa ili jednostavno pružanjem podrške i osmijeha.

U foto galeriji Humanitarni sajam -Sv Kata pogletajte fotografije koje prikazuju djelić kreativne atmosfere.

Jelena Kolar Dokleja
školska knjižničarka