Nagradni izlet za najuspješnije učenike OŠ Gornji Mihaljevec

Autor: Milena Maračić, 26. 6. 2024.

Svi učenici OŠ Gornji Mihaljevec koji su u ovoj školskoj godini sudjelovali na državnim natjecanjama i smotrama, osvojili jedno od prva tri mjesta na županijskom natjecanju ili postigli zapažene rezultate na više natjecanja te učenici čiji su likovni i literarni radovi nagrađeni, pohvaljeni, izvođeni i tiskani u zbornicima nagrađeni su odlaskom na izlet 20.6.2024. godine.

Učenici su, zajedno s ravnateljicom Karmen Sklepić i pedagoginjom Ivanom Lesjak Možek, posjetili grad Prelog.

Tamo ih je dočekao gospodin Željko Sokač iz Odsjeka za poslove gradonačelnika u Gradskoj upravi, koji je oduševio svojim gostoprimstvom, ljubaznošću i organizacijom cijelog posjeta.

U pratnji gospodina Sokača učenici su razgledali Gradsku upravu,  Muzej Croata insulanus, Knjižnicu i čitaonicu grada Preloga, crkvu svetog Jakoba u kojoj ih je dočekao i ugostio Vlč. Antun Hoblaj uz srdačnu dobrodošlicu i predavanje o povijesti Crkve, te se na kraju odmorili, osvježili i uživali u prekrasnoj sportsko – rekreacijskoj zoni Marina.

Može se reći kako je na ovom izletu svakako spojeno ugodno s korisnim – učenici su uživali u slobodnom i bezbrižnom danu, a usput posjetili nova mjesta i naučili nešto novo!

Ostale fotografije pogledajte u foto-galeriji: ''Nagradni izlet u Prelog''