preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gornji Mihaljevec

 

RASPORED LINIJE ŠKOLSKOG AUTOBUSA

RAZREDNA NASTAVA (1 - 4. razred)

MJESTO POLASKA / DOLASKA

VRIJEME POLASKA

VRIJEME DOLASKA

 

VRIJEME POLASKA

VRIJEME DOLASKA

 G. Dubrava (1.)

06:45

12:05

 

12:20

18:00

 G. Dubrava (2.)

06:46

12:06

 

12:21

17:59

 G. Dubrava (3.)

06:48

12:08

 

12:23

17:57

 Badličan

06:50

12:10

 

12:25

17:55

 Preseka

06:53

12:13

 

12:28

17:52

 Prhovec (1.)

06:58

12:18

 

12:33

17:47

 Prhovec (2.)

07:00

12:20

 

12:35

17:45

 Tupkovec (1.)

07:03

12:23

 

12:38

17:42

 Martinuševec

07:05

12:25

 

12:40

17:40

 G.Dubrava (2.)

07:08

12:28

 

12:43

17:37

 Vukanovec

07:10

12:30

 

12:45

17:35

 Vugrišinec

07:13

12:33

 

12:48

17:32

 Tupkovec(2.)

07:15

12:35

 

12:50

17:30

 

 

 

 

 

 

 Križopotje

07:00

12:05

 

12:30

17:45

 Dragoslavec Selo (1.)

07:02

12:07

 

12:32

17:43

 Dragoslavec Selo (2.)

07:04

12:09

 

12:34

17:41

 Dragoslavec Breg

07:07

12:12

 

12:37

17:38

 Vukanovec

07:12

12:17

 

12:42

17:33

 Bogdanovec

07:15

12:20

 

12:45

17:30

 

PREDMETNA NASTAVA (5 - 8. razred)

MJESTO POLASKA / DOLASKA

VRIJEME POLASKA

VRIJEME DOLASKA

VRIJEME POLASKA ZA GRUPE

 

VRIJEME POLASKA

VRIJEME DOLASKA

 G. Dubrava (1.)

06:45

13:35

10:20

 

12:05

18:50

 G. Dubrava (2.)

06:46

13:36

10:21

 

12:06

18:49

 G. Dubrava (3.)

06:48

13:38

10:23

 

12:08

18:47

 Badličan

06:50

13:40

10:25

 

12:10

18:45

 Preseka

06:53

13:43

10:28

 

12:13

18:42

 Prhovec (1.)

06:58

13:48

10:33

 

12:18

18:37

 Prhovec (2.)

07:00

13:50

10:35

 

12:20

18:35

 Tupkovec (1.)

07:03

13:53

10:38

 

12:23

18:32

 Martinuševec

07:05

13:55

10:40

 

12:25

18:30

 G.Dubrava (2.)

07:08

13:58

10:43

 

12:28

18:27

 Vukanovec

07:10

14:00

10:45

 

12:30

18:25

 Vugrišinec

07:13

14:03

10:48

 

12:33

18:22

 Tupkovec (2.)

07:15

14:05

10:50

 

12:35

18:20

 

 

 

 

 

 

 

 Križopotje

07:00

13:35

10:30

 

12:05

18:35

 Dragoslavec Selo (1.)

07:02

13:37

10:32

 

12:07

18:33

 Dragoslavec Selo (2.)

07:04

13:39

10:34

 

12:09

18:31

 DragoslavecBreg

07:07

13:42

10:37

 

12:12

18:28

 Vukanovec

07:12

13:47

10:42

 

12:17

18:23

 Bogdanovec

07:15

13:50

10:45

 

12:20

18:20

 

Priloženi dokumenti:
Vozni red.pdf


e-Dnevik

Aktualno
PROJEKTI




Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Korisni linkovi



 > Zarazno
 > Zabava

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Osnovna škola Gornji Mihaljevec / Gornji Mihaljevec 16, HR-40306 Gornji Mihaljevec / os-gornji-mihaljevec.skole.hr / ured@os-gornji-mihaljevec.skole.hr
preskoči na navigaciju