> Nastava  > Natjecanja
Uspjesi na natječajima i natjecanjima

Naši učenici nagrađeni na dodjeli nagrada Međimurske županije i DUSZ-a

Autor: Aleksandra-Maria Vuković, 9. 6. 2018.

Učenici naše škole dobili nagrade Međimurske županije i Državnog ureda za zaštitu i spašavanje, tj. Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Čakovec na natječaju „Katastrofe i snage sustava civilne zaštite“.

Nagrađeni su Matija Klemenčić (2.r.), Nikolina Mikor i Lara Polanec (5.r.), Stela Lovrec i David Mlinarić (6.r.) te Filip Pilaj (8.r.). Mentori naših učenika su učitelji Nada Panić, Domagoj Zoričić i Lidija Novak Levatić. Čestitke učenicima i njihovim mentorima!

U NASTAVKU PROČITAJTE DETALJE O KATEGORIJAMA NATJEČAJA TE MJESTIMA KOJA SU OSVOJILI NAŠI UČENICI.

Državna uprava za zaštitu i spašavanje raspisala je natječaj za likovne, literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog te djece s posebnim potrebama na temu „Katastrofe i snage sustava civilne zaštite“. Posebna priznanja najboljima dodijelili su župan Međimurske županije Matija Posavec, zamjenik župana Josip Grivec, ujedno i načelnik Stožera civilne zaštite Međimurske županije te Ladislav Söke, pročelnik Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Čakovec. Na natječaj su pristigla ukupno 492 rada iz  22 osnovne škole, 2 područne škole, 15 vrtića te 2 srednje škole s ukupno 421 likovnih radova, 30 literarnih i 41 foto uradak. Iz naše škole bilo je najvjerojatnije najviše nagrađenih radova i to redom po kategorijama:

* likovni radovi kod učenika s posebnim potrebama nagrađena je Stela Lovrec, osvojila je 1. mjesto. Mentor učenice je Domagoj Zoričić.

* literarni radovi 1.- 4.r: Matija Klemenčić (2.r.) osvojio je 3. mjesto. Mentorica učenika je Nada Panić.

* literarni radovi 5.- 8.r. za učenike s posebnim potrebama: učenica Nikolina Mikor (5.r.) osvojila je 1. mjesto, a Stela Lovrec (6.r.) osvojila je 2. mjesto.

* literarni radovi 5.- 8.r.: Filip Pilaj (8.r.) osvojio je 1. mjesto. Drugo mjesto osvojila je Lara Polanec, učenica 5.r., dok je David Mlinarić (6.r.) osvojio 3. mjesto. Mentorica učenika je Lidija Novak Levatić.

Detalje o samom natječaju kao i fotografije naših mentora i učenika s dodjele priznanja i nagrada možete pogledati na sljedećoj poveznici Natječaj DUSZ 2018.