Svečana dodjela priznanja učenicima naše škole

Autor: Aleksandra-Maria Vuković, 16. 6. 2017.

U utorak 13. lipnja 2017. upriličena je svečana dodjela priznanja učenicima i mentorima za izrađene najbolje likovne, literarne i fotografske radova po raspisanom natječaju DUZS-a. Među njima bili su i naši Luka Zadravec (7.r.), Marcel Branda (7.r.), Stela Lovrec (5.r.), David Mlinarić (5.r.) sa svojom mentoricom Lidijom Novak Levatić.

Natječaj je bio raspisan na temu "Prirodne katastrofe, tehničko-tehnološke katastrofe, snage sustava civilne zaštite i žurne službe u katastrofama". Svečana dodjela odvijala se u velikoj vijećnici Međimurske županije. Naši učenici su osvojili prigodan poklon i dobili priznanje za svoj likovni ili literarni rad. Bitno je napomenuti da su radovi učenika Stele Lovrec i Marcela Brande istaknuti na državnom natjecanju istoimenog natječaja te je Stela Lovrec osvojila 2. mjesto u državi.

Svim prisutnima obratili su se mr. sc. Ferid Kašmo iz Državne uprave za zaštitu i spašavanje koji je naglasio da je to 7. godina natječaja i da se na natječaj prijavilo jako puno radova iz 21 obrazovne ustanove. Prisutnima se obratila i univ. spec. oec. Sandra Herman, zamjenica župana Međimurske županije, te načelnik stožera civilne zaštite gospodin Josip Pivec.

Lidija Novak Levatić
učiteljica hrvatskog jezika

Prizore s dodjele pogledajte na Svečana dodjela priznanja za natječaj DUZS-a.

« Kolovoz 2017 »