Veseli ritam pokreta

Autor: Milena Maračić, 20. 10. 2020.

Mažoretkinje grada Valpova u suradnji s Osnovnom školom Ladimirevci, organizirale su 6.  smotru amaterskog plesa „Veseli ritam pokreta“ i smotru likovnih radova povodom Međunarodnog dana plesa pod pokroviteljstvom Grada Valpova, Turističke zajednice Grada Valpova i Osječko- baranjske županije.

Učenici 3. razreda naše škole  sudjelovali su u ovom likovnom natječaju...

Učenici 3. razreda naše škole  sudjelovali su u ovom likovnom natječaju, a ove godine na likovni je natječaj pristiglo 258 likovnih radova učenika, od  41 mentora iz 23 odgojno – obrazovne ustanove Republike Hrvatske. Prema prosudbi povjerenstva Smotre izabrano je 16 najuspješnijih i 1 poseban rad kao ovogodišnji vizualni identitet smotre u svrhu promotivnog tiska. Nagrade i priznanja učenicima i mentorima će biti poslane poštom, kao i zahvalnice svim sudionicima smotre plesnog i likovnog dijela.

Među 16 najboljih i nagrađenih  radova je i likovni rad Leona Kuzme „Tri mažoretkinje“, a ovim putem želimo čestitati Leonu na osvojenoj nagradi.

Poslani radovi  učenika također su izloženi na virtualnoj likovnoj izložbi i njima također želimo čestitati i pohvaliti ih za zalaganje i aktivno sudjelovanje na natječaju.

Bravo za sve!

Svi pristigli likovni radovi vidljivi su na virtualnoj likovnoj izložbi pokrenute web stranice projekta „Veseli ritam pokreta“: https://veseliritampokreta.weebly.com/ kao i u priloženom katalogu plesnih i likovnih radova  koji se nalazi na web stranicama osnovne škole Ladimirevci. (Radovi naših učenika nalaze se od 170. do 178. strane kataloga).